Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Proč zvolit oblečení na míru před konfekcí?

Když mluvíme o zakázkovém krejčovství, mnoha lidem se stále vybavuje zbytečně drahý a extravagantní módní styl, jenž se hodí jen na přehlídková mola nebo do šatníku módních fajnšmekrů a celebrit. Oblečení na míru však již dávno není určeno pouze elitám.

Rodinné krejčovství TESSUTO je jedním z těch, které svým klientům nabízí skvělý poměr ceny a kvality. Celý tým krejčovství odvádí svou práci s nezaměnitelnou pečlivostí a osobním přístupem, díky němuž je každá návštěva příjemným zážitkem. S nákupem oblečení na míru navíc získáte mnoho dalších výhod, které Vás o jeho užitečnosti ujistí.

Padnoucí střih

Každý, kdo touží po dokonalém vzhledu, chápe, že perfektní oblečení by mělo skvěle padnout. Takové oděvy Vám přinesou nejen pohodlí, ale také možnost vyzdvihnout přednosti své postavy. Hlavním cílem oblečení na míru je dokonale se přizpůsobit Vašim osobním mírám a umožnit Vám nosit jen to, co k Vám padne po stránce vzhledu i osobnosti. Problém pak nenastává ani v případě, kdy náhle přiberete nebo zhubnete. Oděvy šité na míru je na rozdíl od těch z konfekce mnohem jednodušší upravovat.

Vysoce kvalitní materiály

Ve většině případů se při nákupu oděvů z konfekce příliš nezajímáme o kvalitu použitého materiálu. A často ani není způsob, jak si ji můžemeu prodejce ověřit. U oděvů na míru se vybírají především vysoce kvalitní materiály, díky nimž máte jistotu, že Vám oblečení vydrží dlouhá léta. Krejčovství TESSUTO odebírá látky pouze z ověřených světových tkalcoven a v rámci slow fashion nakupuje u výrobců, kteří dodržují nejvyšší ekologická kritéria.

Originalita

Už Vás nebaví nakupovat oblečení, které záhy na ulici spatříte na pěti cizích lidech? Toužíte nosit módní kousky podle svého vysněného stylu? Díky služeb krejčovství budete oblékat oděvy svých snů. V TESSUTO je velký důraz kladen také na detaily, které se významně podílí na konečném vzhledu. U modelů si můžete sami vybrat nejen látku, ale i nitě, knoflíky, podšívku či vytvořit svůj vlastní jedinečný monogram. Díky tomu uděláte dojem nejen v pracovním, ale i osobním světě.

Dostupná cena

Rozdíl v ceně mezi oblečením z konfekce a oděvy šitými na míru už není tak výrazný, jakotomu bylo dřív. Když si navíc přičtete vyšší kvalitu u módy z krejčovství, vyjde Vám tato možnost přirozeně z dlouhodobého pohledu výhodnější. Šití oblečení je navíc proces, jehož se sami zúčastníte a do něhož můžete v určité míře +zasahovat. Výsledný kousek oděvu bude vypadat tak, jak si představujete, a po jeho přinesení domů Vás už nic dalšího nepřekvapí. Nehrozí tak to, že ho pohodíte do kouta skříně nebo věnujete někomu, komu bude lépe sedět.

Více informací najdete na www.tessuto.cz.

 

 

Zdroj foto: TESSUTO

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist