Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Prémiové rumy pro výjimečné chvíle nejednoho muže

Když si ještě vzpomeneme na doby dávno minulé, tak označení „rum“ v nikom rozhodně nevyvolávalo dojem luxusního nápoje vhodného pro oslavy a výjimečné chvíle. Bylo to spíše naopak, protože pod tímto názvem si každý vybavil takový ten klasický tuzemák, co doslova „lemtal“ každý opilec v restauracích třetí cenové skupiny. Naštěstí je ta doba dávno pryč a pod pojmem rum si už většina z nás představí opravdu kvalitní pití, za které se vyplatí utratit i nemalé peníze.

Výroba a historie rumu v kostce

Alkoholický nápoj rum se vyrábí z cukrové třtiny. Z té se použije šťáva, tzv. melasa, která se nejdříve fermentuje a poté destiluje. Tím vzniká čistý bílý destilát, jenž se pak ukládá zpravidla do dubových sudů, kde zraje.

Původ samotného názvu rum má několik verzí, ale na tom vlastně až tak moc nezáleží. Důležité je, že většina odborníků se shoduje v tom, že domovskou oblastí tohoto nápoje je Karibik. I když úplně první zmínky o rumu jsou už ze starověké Číny a Indie. A právě Karibik a střední Amerika jsou místem největší světové produkce těch nejlepších rumů současnosti.

Výjimečné rumy dostupné i na našem trhu

V současné době je na českém trhu opravdu velmi kvalitní nabídka. A to nejenom ve specializovaných barech, ale také v e-shopech, a díky tomu jsou rumy dobře dostupné pro každého. Vybírat můžete jak podle destinace, tedy místa, kde se vyrábí, tak i podle značek, jež jsou zárukou precizní výroby, a tudíž i kvality. Ty nejlepší rumy jsou totiž vyráběny s láskou, rukama zkušených mistrů-vinopalníků. A přesně takové seženete i v internetovém obchodu PanAlfred.cz. Nechybí zde věhlasné značky jako například Don Papa, Ron de Jeremy, Diplomático, El Dorado, Pampero, Ron de Jeremy, Ron Zacapa, Havana Club a spousty dalších značek, které stojí za to ochutnat. V této předvánoční době oceníte i různá exkluzivní balení, jež poslouží jako hodnotný dárek.

Pokud ale rumy nejsou vaše „krevní skupina“, nemusíte vůbec zoufat. PanAlfred.cz má velmi širokou nabídku alkoholických nápojů pro každého. Ať už jste milovníkem whisky, ginů, vodek, brandy, koňaků či světových pálenek. To vše a ještě mnohem více si můžete objednat z pohodlí domova.

Tak neváhejte a vyberte si to nejlepší už třeba pro dnešní večer.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist