Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Předvánoční výlet na světový fotbal: Proč ne?

Vánoce se kvapem blíží, nicméně správný fotbalový fanoušek nezahálí a myslí na to, jaký zápas by si neměl nechat ujít. Aktuálně končí polovina naší HET ligy, a tak nezbude než na pořádný fotbal vyrazit do zahraničí. Ostatně právě u našich sousedů anebo ve vzdálenějších evropských zemích budou k vidění zápasy, které stoprocentně ocení i nezaujatý fanoušek dobré kopané. Že nevíte, kam byste mohli vyrazit a jak sehnat vstupenky? To vůbec nevadí. Pokud využijete služeb specialistů z portálu fotbaltour.cz, prakticky nic potřebovat nebudete a užijete se vynikající atmosféru na vlastní kůži.

Podívejte se na Bayern Mnichov

Zanechejte všeho a vyrazte do Allianz Areny. Tento kouzelný stadion Bayernu Mnichov nabídne neopakovatelný kotel, v němž se soupeři mnichovského velkoklubu doslova uvaří. Nejinak tomu bude jistě i 13. 12. 2017, kdy domácí nastoupí proti Kolínu nad Rýnem. 27násobný mistr Německa se svými největšími hvězdami, jako jsou například Robben anebo Ribéry, případně forvard Lewandowski, si hodlá dojít pro další vítězství a vyhoupnout se do čela Bundesligy. Vy byste měli být u toho.

Messi živě

A co taková FC Barcelona. Tento katalánský fenomén láká především na některé skvělé individuality. Fotbalisty typu Lionela Messiho anebo Louise Suareze není zapotřebí nijak blíže představovat. Camp Nou je už sám o sobě chrám světového fotbalu a mnozí malí kluci sní jen o tom, aby se na tento stadion vůbec mohli dostat. Když se zde navíc sejde na 100 000 diváků, jen stěží si dokážete představit bouřlivější prostředí. FC Barcelona nastoupí 2. 12. 2017 do zápasu s Celtou Vigo a vy u toho můžete být. Míří sem mnohé zájezdy na fotbal, a to i autobusem. Máte-li tedy strach z létání, můžete hodit obavy stranou. Zájezd do Barcelony budete mít samozřejmě včetně ubytování, abyste si všechno mohli v klidu a pohodlí užít. 

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist