Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Od jara až na podzim. Montérky oceníte po celý rok

Co si vybavíte jako první, když se řekne pracovní oděv? Možná vám stejně jako většině lidí vyvstanou na mysl klasické modré montérky. Oděv, který je základní výbavou každého kutila. Výrobci montérek v současnosti však nezůstávají jen u modré, nabízejí oblíbený praktický oděv v nejrůznějších barvách i variantách. K dostání jsou montérkové kalhoty do pasu, s laclem i montérková kombinéza a také montérky, které jsou speciálně určeny na jaro, léto, podzim i zimu.

Jaké povolání, takové montérky

Pracujete na stavbě, nebo je vaším koníčkem rybaření? Vyberte si montérky, které jsou vyrobeny podle specifik vašeho povolání. Liší se speciálními vlastnostmi, montérky pro automechaniky jsou například odolné olejům, montérky pro svářeče nehořlavé a pro elektrikáře jsou vhodné ty, které vynikají ohnivzdorností a antistatickými vlastnostmi.

Tolik montérek, kolik je ročních období

Hledáte montérky na určité roční období? Pak jste na správném místě. Pojďme se podívat, jaké oblečení je vhodné do jednotlivých ročních období. Základním údajem je především tloušťka materiálu, která určuje odolnost i hřejivost.

Jaro

Už máte svou pracovní výbavu do jarních dnů? Co by vám v ní nemělo chybět? Montérky, pracovní trička, mikiny, pracovní kombinézy a polokombinézy. Proti jarním dešťům vás ochrání nepromokavé vesty, bundy a pláště.

Tip: Pracovní kalhoty lacl TAYRA

Tyto montérky s laclem, které jsou vyrobeny z 35% bavlny a 65% polyesteru, jsou ideální volbou na jaro. Krok vedle neuděláte ani s kalhotami do pasu a lehkou bundou stejné značky.

Léto

V létě oceníte montérky ze 100% bavlny, která dobře dýchá. Jistě vám přijdou vhod také tříčtvrteční pracovní montérky nebo montérky 2v1 a 4v1 s odepínacími nohavicemi, trička a čepice, které vás ochrání před ostrým sluncem.

Tip: Pracovní kalhoty EMERTON SUMMER

Multifunkční montérkové kalhoty 4v1 nemají léto ve svém názvu jen tak pro nic za nic. 100% bavlnu i odepínatelné nohavice v horkých dnech jistě oceníte. Zakoupit můžete také bundu 2v1.

Podzim

Do podzimních dnů se hodí montérky, mikiny i vesty, které mnohdy nabízejí celou řadu praktických poutek a kapes.

Tip: Pracovní vesta KNOXFIELD

Oboustranná pracovní vesta s jednou stranou v HI-VIS vás ochrání i před chladným podzimním větrem. Svou podzimní pracovní výbavu můžete se značkou KNOXFIELD doplnit také o tričko, mikinu, kalhoty i bundu v několika barevných provedeních.

Zima

Ani zima si na vás nepřijde ve chvíli, kdy budete vybaveni kvalitními zateplenými montérkami a bundami.

Tip: Pracovní kalhoty zimní lacl EMERTON

Pracovní oblečení určené až do extrémních teplot -40°C? Oblečení značky EMERTON. Připravte se na mrazivé dny a vybavte se do nich montérkami i kvalitní bundou.

Nezapomínejte na ochranné pracovní pomůcky

Bezpečnost je při práci základem. A právě o bezpečnost i maximální komfort se postarají další ochranné pracovní pomůcky, mezi které patří například pracovní obuv, pracovní rukavice, čepice, brýle a helmy.

Chcete, aby vám šla práce od ruky? Začněte u kvalitního pracovního oblečení a pomůcek, které najdete na stránkách tomiscz.cz.

Mohlo by vás zajímat:

Montérky, které jsou praktické a stylové zároveň? Známe je!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:


 

    

Partneři portálu:


 

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist