Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Objevte bohatství italských Dolomit ve Val di Fiemme

Italské Dolomity nabízí nejen skvělou příležitost pro lyžování, ale místní střediska můžete využívat celoročně. Naštěstí má Itálie i další možnosti jak zaujmout své návštěvníky a ve většině případů to rozhodně stojí za to. Co všechno vám tato země plná dobrého jídla a tradic může nabídnout?

Lyžování ve velké části roku

Hlavním důvodem, proč navštívit Dolomity, je určitě lyžování. Upravená moderní lyžařská střediska v sobě ukrývají i typickou horskou atmosféru a při pohledu na vysoké vrcholky sjezdovek zůstanete v úžasu. Ideální podmínky na lyžování zde panují poměrně dlouho. A mimo hlavní sezónu je možné ušetřit na ubytování i skipasech. Pokud však hledáte tip na pořádnou letní dovolenou plnou historie, dobrého jídla a místních tradic, bude Val di Fiemme v italských Dolomitech to pravé.

Vypravte se za dobrým jídlem

Jednou z velkých předností Itálie je dobré jídlo. Lokální speciality v podobě kvalitního vína, sýrů, šunek, a poctivých produktů vám nabídnout tolik zážitků pro chuťové buňky, že nebudete chtít přestat. Jedná se o skvělou dovolenou pro milovníky hotelů, restaurací, ale i typických krámků, kde najdete opravdové speciality. Více informací o chutné gastronomii najdete zde. Až si ve Val di Fiemme užijete dobrého jídla, nezapomeňte se vypravit i do okolí, kde najdete krásnou přírodu a typickou místní architekturu.

Tradiční italský styl

Autentické gurmánské zážitky jistě stojí za to. Z dovolené v Itálii byste si ale měli odnést ještě něco navíc. Při procházkách městečkem se dívejte na místní architektonické památky, kde na vás ve většině z nich čeká milé uvítání a pohostinnost. V rámci počasí si udělejte i výlet do přírody, protože místní hory nabízí prostor pro turistiku, cyklistiku, trekking a najdou se zde i další sporty jako například tenis a jízda na koni. A čas si jistě vynahradíte i na relaxaci ve vířivce a další nabízené wellness služby.
 
 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist