Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Nový způsob vaření | Natalíři.cz

Ohromte vaši přítelkyni vařením, aniž byste byli profesionálním kuchařem.

Jste unavení z práce a volný čas s vašimi blízkými je pro vás vzácností? Tím pádem ho určitě nechcete trávit v supermarketech nakupováním jídla mezi stovkami lidí, poté přiběhnout domů a po všem tom shonu bezmyšlenkovitě „něco“ uklohnit, jen abyste se vy nebo přítel či celá rodina najedli.

Co takhle si celý tento proces zpříjemnit? Od toho je tu nová služba Natalíři.cz .Vaření totiž nemá být rutina, má to být vaše láska, ne nadarmo se přeci říká, že láska prochází žaludkem. Jak toho docílit? 

Vařte s novou službou na našem trhu s Natalíři.cz

Služba Natalíři.cz vám až domů či na jakékoliv jiné místo doručí čerstvé a přesně odměřené suroviny spolu s receptem a přesným návodem přípravy.

Inspirativní recepty Natalíři.cz sestavuje šéfkuchař Patrik Bečvář, Kuchař roku 2013/2014. Ukáže Vám, jak stejně dobrá jídla jako on zvládnete ze skvělých surovin sami doma. S Natalíři.cz můžete vařit jako opravdový šéfkuchař! Tradiční recepty Vám služba přináší v úpravě úspěšného šéfkuchaře. Názorný recept doplněný fotkami Vás po celou dobu vaření instruktivně povede a nemusíte tedy mít strach z neúspěchu!

Díky přesnému množství jednotlivých surovin, Vám po vaření nezůstanou žádné zbytky. Kvalitní suroviny vám dovezou přesně v množství, které potřebujete na přípravu zvoleného množství porcí. Jídlo si tím pádem dopřejete čerstvé a nebudete muset vymýšlet, co s jeho zbytky.

S novou službou máte možnost experimentovat, ale nemusíte mít strach, že se něco pokazí. Natalíři.cz vám postupně představí množství inspirativních tradičních i exotických receptů různých obtížností.

S novou službou se při vaření nemusíte starat o nic dalšího, jen vaříte a užíváte si nové zajímavé chutě. Podíváte se s námi pod pokličku šéfkuchařů celého světa. 

Nemusíte se bát pustit do exotických receptů, na jejichž přípravu byste zdlouhavě sháněli suroviny a přísady a pravděpodobně je nakonec museli koupit v množství, které stejně nemáte šanci spotřebovat. Suroviny na přípravu zvoleného množství porcí vám dopraví chladícím vozem na vámi zvolenou adresu.

Díky nám přijdete o únavné nakupování v supermarketech a zdlouhavé shánění cizokrajných surovin ve speciálních obchodech a e-shopech. Suroviny od nás budou mimo to vždy čerstvé a v té nejvyšší kvalitě.

Více o nové službě na: www.nataliri.cz a na FB www.facebook.com/nataliri.cz

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist