Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_8121

Nové automobily značky Volkswagen - je z čeho vybírat!

Sháníte nový osobní automobil? A zvažujete, jaký konkrétní model by pro vás byl nejvhodnější? V takovém případě se rozhodně nezapomeňte seznámit s nabídkou nových vozů značky Volkswagen.

Osobní vozy Volkswagen

Osobní vozy Volkswagen byly vždy známy svou vysokou technickou kvalitou a používáním sofistikovaných inovativních technologií. A nejnovější generace vozů VW tyto kvality posunula ještě o několik stupňů výše.

Z nabídky nových vozů VW si vybere každý. Na výběr jsou všechny typy osobních aut -hatchback, kupé, kombi, MPV, SUV, sedan či kabriolet. K dostání jsou automobily s benzínovými motory i dieselovými motory - a navíc i hybridní vozy a elektro-automobily.

Značka VW je též známa jako přední světový výrobce prvotřídních užitkových vozů (dodávky, pickupy, velkokapacitní osobní vozy a podobně).

Výběr z nových modelů VW

Za doporučení stojí například prostorný komfortní rodinný vůz VW Touran či kupříkladu velkokapacitní VW Sharan s flexibilní koncepcí uspořádání prostoru. Pozornost si taktéž určitě zaslouží nový VW Passat Alltrack s úpravami do terénu a s celou řadou elektronických asistenčních systémů. A v terénu je také jako doma Volkswagen Tiguan. Tiguan představuje moderní SUV, se kterým je radost jezdit jak na silnici, tak v terénu.

Volkswagen je průkopníkem i v segmentu elektro vozů. V nabídce VW proto dnes již můžete naleznout i elektřinou poháněné vozy. Jednak je tu vynikající nový elektrický Volkswagen up! s dojezdovou vzdáleností až 160 km. Ale nezapomeňme ani na nový komfortní elektrický e-Golf (s dojezdovou vzdáleností až 300 km).

A brzo bude na trh uveden i nový sportovní Volkswagen Up GTI.

Servis Volkswagen

Pořízením vozu značky VW zákazník navíc získává jistotu špičkového a všude dostupného profesionálního servisu. Servis Volkswagen funguje rychle a spolehlivě. A za dobrým autorizovaným servisním partnerem VW nikdy nemusíte jezdit daleko.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist