Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Najezte se spolu u jednoho stolu! Objevte rozkládací stoly z masivu

Jednou jíte ve dvou a podruhé se u vás sejde celá rodina… Přemýšlíte, jaký jídelní stůl vybrat? Na tuto zdánlivě zapeklitou otázku nabízí odpověď rozkládací stoly, u kterých se pohodlně nají dvojce i větší skupina. Jídelní stůl často bývá místem, kde se pravidelně scházejí všichni členové rodiny, proto by se jeho výběr neměl podcenit. Jak vdechnout jídelně pověstné teplo domova? Vsaďte na rozkládací jídelní stoly z masivu.

Proč je masiv trefou do černého?

Jen málokterý materiál se může pochlubit vlastnostmi, jež nabízí poctivé dřevo. Jídelní stoly z masivu vynikají pevností, tvrdostí, odolností, a navíc je možné je kdykoliv při poškození opravit. Nejsou to však jen vlastnosti, které z masivu činí správnou volbu. Vzhled masivních stolů se stane ozdobou každé kuchyně.

Dub, ořech, buk?

Jste rozhodnuti pro stůl z masivu? Na řadu přichází volba dřeva. Vybírat můžete nejen podle vzhledu, ale také vlastností, které jsou jednotlivým dřevinám přisuzované. Dáte přednost dubovému dřevu, které podporuje odvahu, životní sílu, zodpovědnost a radost ze života? Zvolíte bukové dřevo, jež má schopnost pohlcovat negativní energii a odvádět z těla nemoci? Anebo přemýšlíte nad ořechovým dřevem, které vám pomůže k tomu, abyste následovali své sny?

Tip: Kvalita se vyplatí

Masivní stoly si bezesporu zaslouží vysokou kvalitu, tu vám zaručí výrobce Rott, který dřeviny nakupuje u kvalitních německých a italských dodavatelů. Dřevo má certifikát PEFC.

Povrchové úpravy stolu

Vybírat můžete také z několika povrchových úprav, mezi něž patří olejování, voskování nebo lakování. U mořených stolů se provádí povrchová úprava lakem nebo voskem.

Rozkládací jídelní stoly

Masivní rozkládací jídelní stoly nabízí kvalitní zpracování, stabilitu a zabírají málo místa. Ke složenému stolu se u nejběžnějších variant stolů posadí 2 až 4 lidé, k rozloženému se pohodlně vejde až 8 lidí. K dostání jsou však i větší a menší modely. Co se týče tvaru stolu, ani v případě rozkládacích stolů nemusíte dělat kompromisy. Rozkládací stoly se vyrábí ve tvaru čtverce i kruhu. Čtvercový stůl má po rozložení tvar obdélníku, kulatý tvar oválu.

Tip: Kolekce WoodArt

Chcete do svého domova přenést dotek přírody? Pak zvolte jedinečné jídelní stoly z kolekce WoodArt, které představují dřevo v jeho surové podobě. Je už jen na vás, jestli dáte přednost stolu z amerického ořechu, evropského ořechu nebo divokého dubu. Každý z nich je výjimečný. 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist