Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Mercedes-Benz představil novou kolekci brýlí

Novou kolekci slunečních a dioptrických brýlí pro sezonu jaro/léto 2014 představila společnost Mercedes-Benz na Mezinárodním veletrhu optiky a designu (10. – 12. 1. 2014). Brýle z řady Mercedes-Benz Style Eyewear Collection navrhli a vytvořili specialisté na optiku z firmy Rodenstock společně s automobilovými designéry z Mercedes-Benz. Kolekce se vyznačuje přesnými čistými liniemi, které jsou vyjádřením moderního luxusu a odrazem designové filozofie značky s trojcípou hvězdou.

Designéři z Mercedes-Benz navrhují od roku 2010 dodatečně ke klasickému automobilovému designu ve spolupráci s vybranými partnery také další produkty pod značkou Mercedes-Benz Style. Mimořádná kolekce brýlových obrub s logem trojcípé hvězdy byla uvedena společností Rodenstock na český trh v roce 2011. Mnichovský výrobce brýlových čoček a obrub se může pochlubit v této oblasti více než 133letou zkušeností. Právě proto také spojil své know-how se společností Mercedes-Benz, která je jednou z nejznámějších značek na světě. Tyto firmy s dlouholetou tradicí se navzájem velmi dobře doplňují. Rodenstock zaručuje skvělé vidění a Mercedes-Benz perfektní vzhled.

Brýle z kolekce Mercedes-Benz Style Eyewear Collection budou od jara 2014 k dostání u specializovaných prodejců značky Rodenstock, ale také u autorizovaných prodejců značky Mercedes-Benz.

 

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist