Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Luxusní hotel v Ostravě – Jan Maria ****

Pokud se chystáte na několikadenní pracovní schůzku do Ostravy, nebo jen na odpočinkový víkend, máme pro vás pár tipů, co zde můžete navštívit.  K tomu přidáváme jeden tip na ubytování v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu v Ostravě.

Třetí největší město České republiky je označováno jako metropole severní Moravy. Nalákat vás může především unikátními industriálními památkami. Za zmínku stojí Dolní oblast Vítkovic, která je dominantou. Průmyslový areál z počátku 19. století je tvořen koksovnou Vítkovických železáren, vysokými pecemi a dolem Hlubina.

Můžete si také projít stezku technických atraktivit daného kraje, která vás zavede nejen do dolů, ale také do hornického, hasičského a technického muzea. Nevynechejte ani nitro pěchotních srubů a návštěvu místního pivovaru.

Podívat se můžete na výstaviště Černá louka, nebo do zoologické zahrady. K dispozici je rozlehlý areál v lesoparku Stromovka. Pokud už budete unaveni ze všech těch prohlídek, tak ideální místo pro odpočinek je ubytování poblíž centra Ostravy. Tím místem je Hotel Jan Maria, jehož součástí je i luxusní restaurace.

Vše pro vaše pohodlí pod jednou střechou

Služby hotelu uspokojí i nejnáročnější klientelu ve stylovém ubytování. Jednou ze součástí hotelu je stylová design restaurace. V hotelu je k dispozici i wellness, pro vaše odreagování. Dále je v prostorách víceúčelové sportovní hřiště (tenis, fotbal, basketbal, házená), s fitness centrem a nabídkou sportovního vyžití v rámci vašeho pobytu. V areálu hotelu se také nachází moderní bowlingová dráha (4× profi bowlingové dráhy AMF Qubica s automatickými stavěči a kapacitou 32 osob). Spokojeni budete také s parkováním a kvalitním signálem Wi-Fi pro připojení. Obojí je zdarma k vašemu pobytu.

Restaurace Jan Maria **** v Ostravě

Hotel Jan Maria **** v Ostravě nabízí nově zrekonstruovanou design restauraci, která je součástí areálu. Moderní pojetí restaurace je v hornickém stylu, aby odrážela místní tradice a to, že hotel je postaven v objektu bývalé šachty. Design prostoru pak ozvláštňuje krb, který v zimních měsících dotváří atmosféru svým plamenem. Restaurace je nekuřácká, plně klimatizovaná, s jídelním lístkem v elektronické podobě.  

V prostorách restaurace se nachází i salonek pro vaše soukromé účely i firemní akce s kapacitou až 50 osob. Dále je tu vinný sklípek, kam se vejde až 20 osob. Můžete si vychutnat 100 druhů kvalitních vín, uspořádají vám volnou, nebo řízenou degustaci se zkušeným sommeliérem, a k tomu všemu může hrát i cimbálová muzika. Pro speciální akce je v hotelu venkovní kryté posezení pro 40 osob s možností grilování.

Hotel Jan Maria se nachází v objektu bývalé šachty ,,JAN MARIA" na ulici Slívova 1946/7 ve Slezské Ostravě. S výbornou dostupností díky strategické poloze, pár minut jízdy autem od centra Ostravy.

 

Nové menu À la carte

Od letošního března si pro vás připravili také nové á la carte menu, včetně novinky ve formě degustace.

 

Hotel Jan Maria ****

Slívova 1946/7, 710 00 Ostrava

Recepce hotelu / rezervace (nonstop)

Tel: +420 595 245 111

Mob: +420 739 455 744

E-mail: rezervace@jan-maria.cz

Více informací na www.jan-maria.cz

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist