Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_8121

Kryty, ozdoby a tvrzená skla

Chytrých mobilních telefonů dnes moderní trh nabízí skutečně velmi mnoho. S velkou nabídkou ale roste i velká poptávka po nejrůznějším příslušenství právě pro vaše mobilní telefony. Co tedy nabízíme pro váš smartphone?

Kryty a ozdoby

Spousta lidí svůj telefon umístí do krytu či obalu. Pouzdro na mobil dostatečně telefon ochrání, zároveň ale může plnit také skvělou estetickou vlastnost. Díky krytům lze snadno „změnit“ barvu svého telefonu, nebo si na něm zvěčnit například oblíbeného superhrdinu či jinou postavu. Výběr je skutečně obrovský, a záleží pouze na vás, jaký kryt na mobil si vyberete právě vy!

Kromě toho také letí ozdoby na mobil, ale velmi oblíbeným doplňkem telefonů se stávají tzv. prsteny. Ty se nalepí na zadní kryt telefonu a při jeho používání prst jednoduše do prstenu navlečete. Proč? Omezíte tím riziko pádu na minimum, a nebudete tak muset řešit rozbitá a prasklá skla vašeho smartphonu. Co když ale ani prsten neochrání váš telefon před rozbitým displejem?

Tvrzené sklo na mobil

Pokud by skutečně došlo k tomu, že by ani prsten nebyl dostatečným ochranným prvkem, můžete svůj displej ochránit i jinak. Na výběr můžete mít například tvrzené sklo. Ta se umístí na displej vašeho telefonu a v případě, že by došlo k pádu, se zpravidla poničí právě tato vrstva, a původní displej zůstane zcela netknutý.

Pro jaké typy telefonů se tato tvrzená skla nabízejí? Samozřejmostí jsou klasické modely jako Samsung nebo iPhone. Nebojte se dotázat se, zda máme tvrzené sklo také pro váš telefon. Vždy se snažíme doplňovat zboží tak, aby co nejvíce pokrylo vaši poptávku. Vyjde-li nový model telefonu, snažíme se co nejrychleji doplnit sklady, a to vše k vaší maximální spokojenosti.


Skvělé bezpečnostní i okrasné prvky pro váš smartphone, a to vše za velmi příjemné ceny. To vše naleznete v obchodě TvrzenéSklo.eu


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist