Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Jaké regály se hodí do menších skladů?

Se sklady je to jako se skříněmi na oblečení. Lepší je pořídit větší, ať máte nějakou rezervu. Ono stejně jednoho dne dojde k tomu, že se všechna místa zaplní. A co pak? Můžete pronajmout větší prostory, ale mnohdy se stačí zamyslet nad tím, jak máte sklad uspořádaný. Správné rozvržení regálů dokáže vaši situaci vyřešit, aniž byste museli utrácet za pronájem větších prostor.

V praxi se můžete setkat s několika typy regálů. Nejčastěji jde o tyto:

· policové – jsou celokovové, snadno se montují i demontují, mají vysokou nosnost, stabilitu i životnost,

· paletové – bývají také kovové, takže mají stejné vlastnosti, jsou však větší. Jejich rozměry jsou uzpůsobené pro zakládání paletového zboží pomocí vysokozdvižného vozíku,

· konzolové – jsou určeny pro skladování tyčového a plošného materiálu, případně atypických palet, proto se dělají vždy na míru.

Do malých skladů lze samozřejmě umístit všechny výše zmiňované typy, jen k tomu musíte přistoupit chytře.

Patrové sklady aneb využijte prostor do výšky

Velmi oblíbeným řešením jsou tzv. patrové sklady, díky nimž úložný prostor až zdvojnásobíte. Vyrábí se individuálně, nejdřív je vše změřeno a propočítáno, aby byly splněny bezpečnostní požadavky. Ke zboží umístěnému ve vrchních policích je jednoduché se dostat vysokozdvižným vozíkem nebo třeba po schůdcích. Řešení se vymyslí na míru.

Podobnou možností jsou i mezipatra. Máte-li dostatek prostoru do výšky, z dřevotřísky, plechových panelů, ocelových poloroštů nebo překližkových protiskluzových desek se prostě a jednoduše vytvoří další patro. Pro lehčí zboží můžete využít policové regály, pro vyšší hmotnosti se hodí spíš paletové varianty. Náročným zákazníkům jsou určeny patrové sklady z hutního materiálu s vysokou nosností.

Efektivní uspořádání s mobilními regály

Za regály, které šetří místo, lze rozhodně považovat i ty mobilní. Můžete mezi nimi totiž nechat jen úzkou obslužnou uličku a v případě potřeby je prostě posunovat tak, abyste se dostali k regálu, z nějž zrovna potřebujete sundat zboží. Mobilní mohou být jak paletové, tak policové i konzolové modely. Systém kolejnic se dá zavést i na hotovou podlahu.

Všechno má své řešení, stačí se jen obrátit na odborníky, kteří vám jej pomohou vymyslet prakticky a levně.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist