Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Jaká je vaše oblíbená erotická hračka?

Vibrátorů je na trhu opravdu požehnaně. Některé umí masírovat, jiné zase dráždí více citlivých míst najednou. Každá žena má jiné představy dokonalé masturbace. Jaký je pro vás ten pravý?

Při výběru se nejdříve zamyslete, co vás nejvíce vzrušuje. Vibrátor jako by z oka vypadnul skutečnému penisu? Vibrační masážní hlavice, která vám profesionálně namasíruje celé tělo? Vibrátor na klitoris, díky němuž dosáhnete až astronomických orgasmů? Zohledněte i to, zda jste začátečnice nebo pokročilé. Pro nováčky XXL vibrátor nedoporučujeme. :-)

Masážní hlavice pro uvolnění celého těla

Vibrační masážní hlavice (Magic Wand) není jen erotická pomůcka, ale poslouží i jako profesionální masér unavených partií těla. Vyplavuje škodliviny z lymfatického systému, zlepšuje imunitní systém a uvolňuje celé svalstvo. Vibrační masážní přístroj je vhodný hlavně pro ženy, které nesnadno dosahují orgasmu. Doporučujeme oblíbenou masážní hlavici iWand.

Dokonalá stimulace s vibrátory na klitoris

Dráždění klitorisu vás vystřeluje až do nebe? Pořiďte si vibrátor na klitoris. Obsahuje speciální stimulační výstupek a je vyroben z jemného gelového materiálu. Dráždidlo je umístěno v dolní části vibrátoru a často má tvar zvířátka, ať už delfína, motýlka nebo zajíčka. Tato multifunkční erotická hračka nabízí mnoho stupňů vibrací a lze ji využít pro stimulaci klitorisu nebo vagíny. A vyhrajete si i s partnerem!

Anální vibrátory na netradiční milostné hrátky

Sníte o novém análním dobrodružství nebo chcete zažít něco netradičního? Anální vibrátor skvěle dráždí i vagínu a využijete ho podle chuti a nálady. Má specifický tvar, většinou jde o úzký vibrátor s rozšířenou částí u kořene, která slouží jako zarážka, aby nevklouzl do análního otvoru celý. Vibrační motorek je umístěn ve střední nebo dolní části a skvěle stimuluje konečník. Anální vibrátor je vhodnou hračkou i pro muže.

Mini vibrátory do kabelky

Pokud nejste odbornice na sexuální hračky a s vibrátory teprve začínáte, doporučujeme vibrační pomůcku menších rozměrů. Předejdete nepříjemným pocitům při sebeuspokojování a natrénujete svaly pro větší kousky. Mini vibrátory můžete nosit vždy s sebou, vejdou se do každé kabelky!

Nedočetly jste se o erotické pomůcce dle vašich představ? Podívejte se na všechny druhy vibrátorů a vyberte si svou oblíbenou. Anebo si pořiďte rovnou celou erotickou sadu!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist