Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Jak vznikla největší síť školních bufetů v Česku ReFresh Bistro

Spousta školních bufetů dnes ještě stále vypadá jako před dvaceti lety. Jde o tmavé místnosti či okénka, která jde sotva otevřít. Na některých školách mají pouze automaty. Situaci nepřidala ani pamlsková vyhláška a covid, který spoustu bufetů zlikvidoval. Síti ReFresh Bistro se však daří, aktuálně provozuje 35 poboček a v plánu je rozšiřovat síť každý rok o dalších 10-15 poboček.

Za ReFresh Bistro stojí tým mladých ambiciózních lidí. Ředitelce Lucii Benešové je teprve 27 let a provoznímu řediteli Filipovi Caltovi je 25. Oba jsou s firmou od samých začátků. Za původním nápadem ale stojí někdo jiný.

Marek Leffler, podnikatel s dostatkem odvahy

Za největší sítí školních bufetů v ČR stojí Marek Leffler, mladík, který zkoušel podnikat již v 17 letech. Začínal v KFC, kde se velmi rychle vypracoval na manažerskou pozici. Pak si založil vlastní marketingovou agenturu Designex Group, jejímž prvním klientem bylo právě KFC. Přibývaly Burger King, Pizza Hut, Starbucks, Vodafone i Alza. Agentura funguje a roste dodnes. Po jejím boku však Marek Leffler provozuje i síť ReFresh Bistro.

Vše začalo docela náhodou, Marka oslovila paní ředitelka z jeho bývalé střední školy v Praze, zda by nechtěl provozovat svačinový bufet. Chtěl, a ačkoliv to zpočátku celé bral jen jako marketingový projekt pro svou agenturu, brzy vycítil velkou příležitost.

Provozovat neobvyklý byznys je výzvou

Franšízová síť ReFresh Bistro se snaží dokázat, že i školní bufet může nabízet moderní sortiment a fungovat tak, jak byste si v 21. století představovali. Jde o velmi specifický byznys, obsluha musí během 10minutové přestávky vyřídit velké množství požadavků. Právě proto se letos v některých ReFresh pobočkách začaly objevovat samoobslužné pokladny. ReFresh Bistro mění způsob, jakým v Česku pohlížíme na školní bufety. Cíle má však ještě mnohem větší. V plánu je rozšířit síť taktéž do nemocnic, domovů důchodců, na koupaliště či kulturní akce.

 

 

Zdroj foto a video: Refreshbistro.cz

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partner portálu:


 

    

Partneři portálu:


 

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist