Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Jak nakoupit elektroniku levněji?

Ženy utrácí obvykle za oblečení, ovšem i muži mají své koníčky a libůstky, za něž jsou ochotni utrácet nemalé peníze. Když pomineme konkrétní záliby, téměř všichni si potrpí na elektroniku a nejrůznější chytré technologické hračky. A ty nebývají zrovna nejlevnější.

Stejně jako ženy si chodí pro oblečení ve výprodejích, i elektroniku lze nakoupit se slevou. Pak budete mít i vy výmluvu – přece jste tam ty hodinky nemohli nechat, když byly o tisícovku levnější.

Sledujte probíhající akce

Nejjednodušší je sledovat, co mají momentálně v různých obchodech a e-shopech s elektronikou ve slevě. Cest, jak vypátrat slevy a akce, je několik. Sledujte své oblíbené obchody na sociálních sítích, nechte si zasílat newslettery, případně navštěvujte weby, které slevy shromažďují a zobrazují pěkně pohromadě. Některé e-shopy mají nižší ceny třeba o víkendu nebo během různých akcí – typicky Valentýnu, Halloweenu, Velikonoc atd. Neblíží se nějaký takový svátek, že byste do něj vydrželi?

Využijte slevových kupónů

Velmi dobrou možnost, jak ušetřit, nabízí slevové kódy. Někdy vám je dají jako odměnu za předchozí nákup, ale dají se vypátrat i volně různě po internetu. Slevy a kupóny na elektroniku najdete nejlépe na nějakém webu specializovaném na slevové kódy. Tam si kliknete na patřičnou kategorii a podíváte se, v jakém obchodě mají slevy nejvýhodnější. Zkuste třeba Kuponovnik.cz.

Zkuste nakoupit v zahraničí

Například v Číně. Záleží tedy na tom, na jakých značkách si potrpíte. Některé asijské značky vyrábí opravdu perfektní zařízení a třeba takové výrobky Xiaomi se na východě prodávají levněji než u nás. Jen dávejte pozor na kompatibilitu s českými frekvencemi LTE atd. A nezapomeňte si k částce připočítat clo, u dražších věcí se platí.

Prodejte staré zařízení

Pokud se chystáte vyměnit starý notebook či telefon, můžete využít možnost odkupu starého zařízení. O jeho hodnotu se vám pak sníží cena nového kusu. Vyplatí se to zejména v případě iPhonů, tam je tento princip poměrně běžný. Musí však být v dobrém stavu. Především nefunkční displej je u telefonu problém, ten na něm totiž bývá nejdražší.

Buďte trpěliví

Zejména v případě mobilů se kolikrát vyplatí prostě počkat. Obvykle jsou zlevňovány, když výrobce představí novější řadu. Zjistěte tedy, jestli se náhodou v nejbližších měsících něco takového nechystá.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist