Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_8121

Jak na správné stěhování | rady a tipy

Stěhování nemá rád asi nikdo z nás, většinou se tohoto dne všichni děsíme. Nakonec to však nemusí být tak špatné, pokud se na něj dostatečně připravíme. Přidáváme pár tipů a rad pro správné stěhování. Nejdůležitější je si ve všem udělat pořádek a systém. Domluvte si dopředu veškeré podrobnosti, jako je datum, čas a místo, pro hladký průběh stěhování bez možných komplikací.

Základem je dostatek času

Aby vaše stěhování proběhlo v klidu a bez stresu, je potřeba mít dostatek času na sbalení a převoz věcí na nové místo. A také reálně odhadnout množství věcí a jak dlouho vám bude trvat zabalení či případná opakovaná cesta. Na stěhování doporučujeme si zvolit profesionální firmu, která má potřebné vybavení a jejíž pracovníci vám vše odnosí, kam jen bude potřeba. Uvidíte, že je to daleko lepší než se s tím tahat sám, nebo se domlouvat s kamarády, kterých nakonec ani půlka nedorazí.

Demontáž nábytku a obaly

Nechte si dostatečnou rezervu na demontáž nábytku a zabalení věcí. Doporučujeme vše balit do speciálních pevných krabic na stěhování, se kterými se pak dobře manipuluje a vejde se do nich opravdu všechno. Pořídíte je v každém větším hobby marketu pro kutily. Dále kupte i dostatečné množství bublinkové fólie, která se bude hodit na balení a zakrývání věcí, pro jejich ochranu před možným odřením a poškrábáním.  

Další důležité tipy

Ideální na stěhování je víkend, kdy jsou lidé většinou „odjetí“ pryč. Budeme tak mít dostatečný prostor na parkování, a navíc ve městech není žádná doprava. Zarezervujte si prostor na stěhovací vůz co nejblíže ke vchodu a případně i výtah pro snadnější manipulaci.

Včasná a kvalitní příprava z vaší strany zajistí, že stěhovací společnost přijede, naloží a veškeré připravené věci odveze na předem domluvené místo. Ušetříte tím spousty peněz, starostí a zbytečného stresu.

Stěhujte s profesionály

Doporučujeme stěhování Plzeň, kde vám rádi vyjdou vstříc s veškerými požadavky a odvedou kvalitní služby, se kterými budete spokojeni.

 

 

Pro kalkulaci a více informací navštivte www.stehujemezavas.cz.NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist