Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Jak jsem se těšil na kovaného motýlka | Editorial

Přeji krásný nový týden všem. Počasí o víkendu, alespoň tady v Praze, bylo přímo ukázkové, a budeme si všichni přát, aby se nám sluníčko a tyhle dokonalé teploty zase brzy vrátily a zůstaly „napořád“. Čehož se podle nejnovější předpovědi meteorologů dočkáme už následující víkend. Tak snad už se nám sluníčko více schovávat nebude a pěkně nám začínající jaro „ohřeje“.

Já měl v posledních týdnech tak moc nabitý program, že jsem pomalu ani nevěděl, kde mi hlava stojí. Do toho všeho jsem ještě u nás v redakci „vyfasoval“ nový portál o běhání a zdravém životním stylu, který již brzy spustíme. Hlavně proto, že jsem jediný, kdo má u nás aktuálně nadváhu, a hned v úvodních třech měsících ji budu muset dát dolů. Mám za sebou první tréninky, a můžu rovnou říct, že to bude velmi náročné.

Ale i v takovém neuvěřitelně rušném shonu se vždy najde pár věcí, na které se opravdu těšíte, protože víte, že vám dodají potřebnou energii. Pro mě to byla nová spolupráce našeho marketingového oddělení HMG se značkou Ondracek BowTies, jež vyrábí překrásnou pánskou řadu kovaných motýlků s dokonalým příběhem. Ty se „rodí“ v rodinné kovářské dílně Ondracek Design. Tenhle příběh dokonalého designerského umu se začal psát už v roce 2016 a zrodil se mezi tunami železa, bucharem a výhní. Stojí za ním sourozenecké duo Robert a Ivana Ondráčkovi, a za sebe jsem moc rád, že i přes první neúspěchy to ti dva nevzdali, a šli si za svým snem. Dnes mají v nabídce několik módních kousků pánských motýlků. Ale ani ženy nemusí být smutné, neboť tu vznikají i nádherné doplňky pro ženy. Již brzy si budete moci o jejich příběhu a kompletní pánské kolekci přečíst více na našich stránkách.

Dnes už se na závěr jen pochlubím, že pro sebe jsem si vybral kovaný motýlek Mr. TRIANGLE, do kterého jsem se doslova „zamiloval na první pohled“. A proč? Myslím, že není třeba se o tom více rozepisovat, stačí se jen podívat do galerie připojené k tomuto článku.

A věřte, že tento dokonalý kousek jste u mě rozhodně neviděli naposledy. Vzal jsem si ho totiž hned na testování nového Mitsubishi Outlander. A tím ještě zdaleka nekončím…

 

S přáním krásného a úspěšného týdne

Mikolášek Ivo (šéfredaktor HMG)

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist