Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Jak a kde vybrat nejlepší pánský holicí strojek

Moderní muž 21. století se vyznačuje tím, že o sebe celkově dbá, je vhodně a elegantně oblečen, čistý, voňavý a upravený. Na první pohled víte, s kým máte tu čest. Muži o sebe za poslední roky začali mnohem více pečovat. Díky tomu vznikl nespočet barber shopů, značkových řad pánské kosmetiky či pánských butiků, a ryze mužským značkám se daří posilovat i v mnoha dalších odvětvích. Mnozí pánové začali utrácet za oblečení, boty a kosmetiku podobně jako ženy. Ale aby muž byl opravdu přitažlivým mužem, musí mít především upravenou tvář. Buď hezky zastřižené vousy, nebo hladce oholen.

Oholením nebo zástřihem vousů začíná den

Den nám začíná ráno v koupelně, kde se připravujeme na odchod za pracovními povinnostmi. Vyčistíme si zuby, zastřihneme či oholíme vousy a dáme ranní sprchu, abychom byli „čerství“ pro nový den, práci a další dobrodružství. Abychom v koupelně strávili co nejméně času a nemuseli zbytečně brzy vstávat, je zapotřebí vybavit se kvalitní technikou, která nám to celé usnadní. A je třeba si koupit nejen funkční elektrický zubní kartáček, ale také kvalitní holicí strojek. Právě úprava vousů nám trvá ze všech ranních činností nejdéle, a je tedy namístě si tento úkon maximálně ulehčit.

Na holicím strojku záleží nejvíce

Chcete-li mít dobře zastřižené vousy nebo dokonale oholenou tvář, je zapotřebí použít tu nejlepší techniku, kterou je v tomto případě holicí strojek. Ten musí být z opravdu kvalitních materiálů pro nejpříjemnější oholení. Nejlepší holicí strojek pro muže poznáte podle dokonale ergonomického tvaru, který vám dobře sedne do ruky. Dále podle kvality ostří nožů, jež se přizpůsobí tváři a snadno kopírují obličej. Jen tak si můžete zajistit hladké oholení na všech místech vaší tváře. Strojek by měl mít také kompaktní rozměry a být nabíjecí s dobrou výdrží baterie, abychom nemuseli po každém oholení dobíjet. Rozhodně musí být vodotěsný, abychom si ho mohli vzít i do sprchy a aby se dal snadno udržovat v čistotě.

Co by nemělo holicímu strojku chybět

Opravdu kvalitní holicí strojek se pozná i podle funkcí, jimiž je vybaven. Ten pravý by měl umět více než jen holit: samozřejmostí u dobrých kousků je dnes už zastřihovač či případné další doplňky a nástavce, díky kterým se váš přístroj stane univerzálním pomocníkem. Měl by mít i snadné ovládání, případně i dokovací stanici a nějaké šikovné pouzdro pro cestovní použití.

Kvalita oholení bez podráždění pokožky

Důležité je nejen kvalitní oholení do hladka, ale také vám nesmí podráždit pokožku. I tak se pozná kvalitní holicí strojek. Zajímá-li vás srovnání několika kousků, podívejte se na test holicích strojků, kde se dozvíte více o konkrétních typech.

Kde si přečtete kompletní recenze vybraných strojků

Chcete-li si prohlédnout více recenzí na vybrané holicí strojky, nebo i na další spotřebiče, nezapomeňte se podívat na stránky Rankito.cz.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist