Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

I při ježdění na koni můžete vypadat stylově

Známé rčení tvrdí, že nejkrásnější pohled na svět je ze hřbetu koně, což můžeme v redakci rozhodně potvrdit. V současnosti bychom k tomu ale rádi ještě doplnili, že hezký pohled by měl být i na jezdce a jeho koně. Proto je zapotřebí, stejně jako při golfu, jízdě na kole, běhu či tenisu, soustředit se při přípravách také na kvalitní stylové oblečení a vybavení. Každý muž musí samozřejmě dobře vypadat u všeho, co dělá. U ježdění na koni musíte – a navíc byste měli – myslet i na čtyřnohého parťáka, jenž pak bude při dobrém výběru vybavení vaším „ideálním doplňkem“. A nejde v tomto případě jen o pouhý vzhled, ale také o bezpečnost, kterou si můžete právě dobrou koupí zajistit.

Jaké vybavení budete na ježdění potřebovat

Začínáte-li s jízdou na koni, je dobré se zprvu zaměřit na základní vybavení, jež nesmí chybět. A to jak pro koně, tak i pro sebe. Nejlepší řešení je vše dohromady hezky sladit, aby na vás oba byl hezký pohled. Chcete-li si pořídit opravdu kvalitní jezdecké věci za rozumnou cenu, měli byste využít právě probíhající velké slevy na značku Animo. A pokud u vás cena nerozhoduje, pak byste měli navštívit e-shop Equestrians.cz, kde naleznete ty nejprestižnější prémiové značky pro jezdce i koně.

Ve vaší pánské stylové výbavě by rozhodně neměly chybět kvalitní jezdecké boty, kalhoty – rajtky, kožené rukavice či moderní přilby. Zapomínat nesmíte ani na závodní saka a fraky, jež dodají celkovému vzhledu ten správný šmrnc. Pod ně si pořiďte i značková tílka a trička, spolu se stylovými podkolenkami. Inspiraci můžete nabrat i v přiložené galerii u našeho článku, kde uvidíte to nejlepší pro vskutku dokonalý vzhled.

Nezapomínejte se vzhledem ani na koně

Pokud už jste vyladili svůj celkový outfit pro ježdění, je zapotřebí pomyslet i na koně, který by vám rozhodně neměl dělat „ostudu“. Zaměřte se tedy i na jeho základní vybavení jako například sedlo, výběhové deky, ohlávky, udidla, čabraky, podbřišníky a třmeny. To vše se dá spolu dobře sladit, aby to vytvářelo dokonalý celek hodící se k vašemu jezdeckému oblečení, a přitom aby to bylo samozřejmě pohodlné i pro koně.

A na závěr ještě přidáváme odkaz na dobré rady, jak začít jezdit na koni.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist