Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

I muži mohou řešit módu! Nechte se inspirovat!

Móda už dávno není pouze ženskou záležitostí. Kdejaký muž chodí lépe oblékaný než mnohé ženy, a rozhodně nemusí jít pouze o homosexuální jedince. Na tom, že o sebe pečujete a snažíte se vypadat dobře, není nic špatného. A pokud to neděláte, je nejvyšší čas začít. Přece vám nebude donekonečna vybírat oblečení maminka nebo vaše drahá polovička.

Hloupé je, že na muže spousta služeb vůbec nemyslí. Pro ženy je připravena hromada módních rádců, pomocníků a tipů, muži to mají horší. I pro ně se však něco najde. Například módní inspirátor Modio.cz má i kategorii MUŽI.

Neztrácejte čas pátráním na internetu

Hledání hezkého oblečení vyžaduje spoustu času. Ať už se vydáte do kamenných obchodů, nebo pátráte na internetu, najít pěkné kousky za slušné ceny je prostě složité. Navíc je chtějí všichni, takže je dost možné, že když nějaký najdete, tak už zrovna nebudou mít vaši velikost. Jak z toho ven? Pomůže vám Modio.

Modio je více než jen cenový srovnávač, přináší totiž inspiraci! Zaměřuje se výhradně na módu od luxusních značek a prezentuje vám ji tím nejlepším možným způsobem. Jednotlivé kousky totiž doporučuje na základě slev, výprodejů nebo toho, co je zrovna trendy. V úvahu bere i vaši velikost a preference značek.

Sledujte módní inspiraci i slevy na vaše oblíbené kousky

Ta pravá zábava s Modio začíná ve chvíli, kdy se registrujete. Potom si totiž můžete ukládat své oblíbené produkty. Kdykoliv bude takový produkt zlevněn, dostanete upozornění, takže slevu neprošvihnete a nikdo vám nevykoupí vaši velikost.

Vyplatí se také ukládat si oblíbené značky. Mezi populární patří například s.Oliver nebo Calvin Klein. A rozhodně nezapomeňte zadat svou velikost, ať vám Modio může zobrazovat pouze to, co vám doopravdy padne.

Takže kde začnete s průzkumem? Registrujte se a pak se podívejte například na pánské kraťasy a šortky, protože ty budou v následujících týdnech určitě potřeba.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist