Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Horské apartmány s dech beroucími výhledy jsou v Beskydech na prodej

V samotném srdci Beskyd, jež se rozprostírají v severovýchodní části Moravy, najdete exkluzivní resort Golf Čeladná, v jehož areálu vyroste také několik budov s nadstandardními prémiovými apartmány Tee House Čeladná. Půvabná beskydská lokalita Čeladná snoubí bohaté sportovní vyžití s tichou přírodou.

Tee House Čeladná má v nabídce horské apartmány na prodej, jejichž chloubou jsou velkoformátová francouzská okna. V obývacích místnostech jsou položeny dřevěné podlahy, ovšem v koupelnách a na chodbách dlažba. Bezpečnost zvyšují vstupní dveře spadající do bezpečnostní třídy číslo tři. Vysoký komfort slibují systém vytápění a inteligentní ovládání topení a chlazení. Samozřejmostí je vysokorychlostní internet.

Celý resort je neustále pod dohledem

Obrovskou výhodou je, že resort je hlídaný 24 hodin denně 7 dní v týdnu, a tak se nemusíte o apartmán strachovat zrovna v době, kdy v něm zrovna nebudete. Jakmile vstoupíte do apartmánu, podmaní si vás neuvěřitelný výhled na okolní Beskydy, tedy konkrétně na Lysou horu, Smrk, Kněhyni či Ondřejník. Pokud hledáte bydlení u golfu uprostřed překrásné přírody, jsou apartmány Tee House správnou volbou. Z okna totiž dokonce uvidíte i na devátou jamku populárního hřiště The Old Course, které je součástí resortu Golf Čeladná.

Apartmány v různých dispozicích

Za architektonickým návrhem Tee House Čeladná, který je citlivě zasazen do horské krajiny Beskyd , stojí renomovaní architekti Vít Máslo a David Richard Chisholm, kteří jsou autory mnoha prestižních projektů u nás i ve světě. Aktuálně jsou na prodej horské apartmány v dispozicích od 1+0 až po 4+kk s použitím vysoce kvalitních materiálů jako jsou dřevo a kámen. Pořídit si tak můžete exkluzivní penthouse v posledním patře s terasou, zahradní apartmán s předzahrádkou, prostorný rodinný apartmán nebo investovat do bytu 1+0 se zhodnocením až 12% ročně.

Obyvatelé navíc mohou využít donášky jídla přímo z restaurace, anebo využít concierge služeb. Domovník se postará o úklid apartmánu. O dostatečnou relaxaci se starají zdejší bazén, wellness a spa. Ať už uvažujete o nákupu apartmánu pro rekreaci, nebo jako investici, máte jedinečnou možnost.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist