Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Fotopasti jako univerzální pomocníci

Fotopasti mají široké využití nejen při různých vašich hobby, ale i v domácnostech či firmách. Pořídíte s nimi jak zajímavé, tak i užitečné záběry. Od nezapomenutelných obrázků z přírody přes zachycení nezvaných hostů až po situace, které potřebujete tajně zdokumentovat. Fotopast má spousty výhod, a my vám je představíme v následujících řádcích.

Výjimečné fotky zvířat díky fotopasti

Právě s využitím fotopasti můžete získat zajímavé záběry zvířat ve volné přírodě. Od nepolapitelných šelem přes vysokou zvěř až po plaché ptactvo. Získáte tak snímky nebo videozáznamy, jakých byste běžně nedocílili.

Ochrana majetku na prvním místě

Dalším možným použitím fotopastí je jejich instalace na ochranu majetku. Ať už je jedná o byt, dům či přilehlé pozemky a objekty. Dobré použití se ale může nabízet i ve firmách a průmyslových halách. Krádeže jsou vždy nevítané a zloději přicházejí připraveni a velmi nenápadně. Jelikož nemůžeme být přítomni vždy a všude, je potřeba to vyřešit jiným způsobem. Pořídit si kamerové systémy nebo platit ostrahu není úplně nejlevnější. Právě fotopast může být dobrým alternativním řešením, které vás nepřijde na příliš veliké finance.

Jak funguje fotopast

Fotopast je vlastně ukrytý maskovaný fotoaparát, jenž dokáže zaznamenat jakýkoliv pohyb, který se děje v jeho dosahu. Při pohybu zaznamená okamžité záběry, a to fotografie či videa – dle nastavení – jež následně uloží, nebo případně odešle na e-mail, nebo formou MMS zprávy. Tím získáváte dokonalý přehled o tom, co se právě u fotopasti děje.

Technické parametry fotopastí

Vojenské maskování je důležitou vlastností většiny fotopastí, díky tomu jsou nenápadné. Dobře se s nimi manipuluje vzhledem k jejich kompaktním rozměrům. Není potřeba zdroj elektrické energie. Vyrobeny jsou z pevných materiálů a jsou vodotěsné. Záznam fotek a videí je už běžně v HD kvalitě. Ostré a kvalitní záběry pořizují i v noci, díky speciálnímu blesku, který nepostřehne zvěř ani lidé.

Kde seženete kvalitní fotopast

Pro koupi těchto zařízení se obracejte na prověřené prodejce, kteří nabízejí zároveň i kvalitní servis a možnost zakoupení dalších doplňků. Naše doporučení je na e-shop www.efotopasti.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist