Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

DS - fotoshooting se Simonou

Jeden dubnový den měl v diáři společnosti Citroën Česká republika zvláštní význam: ten den se fotila prezentace kompletní flotily modelů DS a samozřejmě ve spojení s vynikající top modelkou Simonou Krainovou.

Přípravy na pražském kbelském letišti začaly brzy ráno – tou dobou na letištní ploše už musely stát nablýskané vozy DS3, DS3 Cabrio, DS4 a DS5. Prostor celnice a pasové kontroly se proměnil na improvizované sídlo produkčního štábu: základní make-up před podobným focením trvá minimálně hodinu a přibližně stejnou dobu spolkne práce na účesu.

Ke každému vozu přirozeně patřil i jiný fotografický scénář, jiné oblečení a také jiný účes. Na každý z jednotlivých modelů „padlo“ něco přes 200 záběrů, jenže vznik každého z nich je řetězcem nejrůznějších událostí – opakováním póz, výrazů, gest, úhlů záběrů….Takže na výsledných fotografiích je Simona Krainová jednou za dámu, jindy za rebelku, někdy za modelku…

Z více než 800 obrázků se do dalšího procesu a čištění dostala dvacítka nejlepších, aby se z nich nakonec vybraly čtyři závěrečné, určené pro reklamní inzeráty a exkluzivní plakáty. Jak to dopadlo, může posoudit veřejnost během reklamní kampaně DS, která začíná právě v měsíci červnu.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist