Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Dílenský nábytek pro větší komfort i bezpečí

Mít v dnešní době úspěšnou firmu, to nezáleží pouze na kvalitním vedení či úspěšných pracovnících, ale také na moderním prostředí, ve kterém se zaměstnanci cítí dobře, komfortně, a zároveň i bezpečně. Díky takovým prostorám jsou pak pracovníci spokojení a výkony ještě lepší. Proto je potřeba věnovat vybavení pracovišť velkou pozornost. A nejen kancelářských, ale i dílenských a výrobních. Vždyť v současnosti jsou průmyslové haly i výrobny pomalu jak ze žurnálu. Praktickou ukázkou jsou například automobilky, ve kterých to vypadá jako ve filmech z budoucnosti. Jednoduché linie, jasné barvy a čistota prostředí. Ani dělníci už nejsou v tmavých montérkách, ale oblékají světlé barvy.

Základem vybavení pracoviště jsou dílenské stoly a ponky

Pro dílny a průmyslové výrobny platí, že „grunt“ takového pracoviště tvoří dílenské stoly a ponky. Ty už dávno nevypadají jako dříve. Nepěkný a nudný vzhled nábytku a doplňků vystřídal moderní design, kvalitní provedení a propracovaná funkčnost do posledního detailu. Dílenský stůl má dnes ty nejlepší parametry pro práci, ke které je určen.

Kvalitní materiály a promyšlené odkládací a funkční plochy

Moderní pracovní stoly se vyznačují především kvalitními materiály, ze kterých jsou vyráběny. Díky tomu jsou takřka nezničitelné a větší investice se mj. vrátí formou jejich dlouhé životnosti. Rovněž technické zpracování je promyšleno do posledních detailů, a tak práce na nich jde hezky od ruky. V nabídce na trhu naleznete spousty modelových možností, které se liší například funkčními plochami či variabilitou odkládacích prostor.

Nabídka na trhu je velmi rozmanitá

Ponk-stůl seženete v nejrůznějších kombinacích. Od klasických přes mobilní až po různá modulární řešení, jež si je můžete sestavit takřka na míru svým potřebám. Vybírat můžete dle rozměrů, barev, použitých materiálů i funkčních vychytávek. Navíc lze k dílenským stolům sehnat spousty doplňků.

Na opravdu široký výběr těchto produktů se můžete podívat ve specializovaném e-shopu www.nabytek-polak.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist