Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Dejte si záležet na svém zevnějšku, vyplatí se vám to

Patříte k té části mužů, která svůj zevnějšek příliš neřeší? Možná děláte chybu, která vás v životě brzdí. Stačí jen pár drobností každý den, které přitom na váš život mohou mít zásadní dopad.

Dejte si záležet na svém zevnějšku, vyplatí se vám to

Jak se obléte?

Oděv je důležitou vizitkou každého muže. Na první pohled prozradí, jak se o sebe staráte, zda přemýšlíte o svém zevnějšku a zda jste schopni správně reagovat na to, v jakém prostředí se pohybujete. Minimálně jeden dobře padnoucí nský oblek by měl mít ve výbavě každý. V ideálním případě by v šatníku obleky měly být 2–3, na každou událost se totiž může hodit oblek trochu jiný.

Nejde ale jen o formální příležitosti. Dobře nebo špatně se můžete obléci i na běžný nákup, na výlet do přírody, nebo třeba na sport. Proč si nechávat na sport staré vytahané a seprané tričko, když můžete vypadat skvěle v dobře padnoucím termo oblečení?

Také doma nemusíme chodit v tom nejhorším, co v šatníku najdeme. Dejte svým rodičům, partnerovi, dětem nebo třeba spolubydlícím-studentům najevo, že si jich vážíte, a starejte se o sebe i v ty dny, kdy z domu nevytáhnete paty.

Dejte si záležet na svém zevnějšku, vyplatí se vám to

Jak jste na tom s hygienou?

estože se situace každým rokem zlepšuje, stále není absolutní samozřejmostí, že by lidé věnovali odpovídající pozornost osobní hygieně. Samozřejmostí by měla být sprcha alespoň jednou denně. Máte-li problémy s nadměrným pocením, není nic špatného na tom sprchovat se vícekrát za den.

Vybavit byste se měli i deodorantem či antiperspirantem a parfémem. Každý den si pak nezapomeňte měnit oblečení. V případě propocení opět ideálně vícekrát denně.

Lidé, kteří mají s těmito věcmi problém, o tom obvykle nevědí. Není proto nic špatného na tom, pokud je okolí taktně upozorní a požádá o nápravu. Může jít o příbuzné nebo třeba o kolegy v práci. Nejhorší variantou je takového jedince ponižovat nebo se jej stranit a za rohem ho pomlouvat.

Dejte si záležet na svém zevnějšku, vyplatí se vám to

Co vaše vlasy, zuby, nehty a pleť?

Také účes, úsměv nebo úprava nehtů o nás dokáže již na první pohled mnohé prozradit. I v tomto ohledu byste měli svému zevnějšku věnovat náležitou péči. Samozřejmostí by mělo být důkladné čištění chrupu minimálně ráno a večer, nehty místo okusování zastřihujte.

Také účes dělá hodně. Necháváte vlasy volně „bujet, nebo je jednoduše přejedete strojkem? Navštivte kadeřnický salón a nechte si poradit. Pozornost věnujte i vousům nebo své pleti, kterou hydratujte pleťovými krémy – ty už dnes rozhodně nepatří do rukou pouze dámám.

Dejte si záležet na svém zevnějšku, vyplatí se vám to

K čemu je to všechno dobré?

Vzhled je důležitou vizitkou každého muže. Pomůže vám k lepšímu zaměstnání, k nalezení nových přátel, či dokonce životního partnera. Nevábným vzezřením si můžete zbytečně zavírat mnoho dveří. Bohužel o tom často nemáte nejmenší tušení. Pokud ale všechny neduhy dokážete vyřešit, brzy poznáte, jak důležitou součástí života péče o vlastní image vlastně je.

 

Zdroj obrázků: javi_indy / Shutterstock.com, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist