Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Chybí vám motivace, ať už v práci či v životě?

Pokud hledáte způsob, jak motivovat svého syna, aby se zlepšoval v malování, nebo dceru, není nic jednoduššího než pořídit zajímavý notes, do něhož si ratolesti zaznamenají své postřehy, nápady a podobně. Stejně tak můžete motivovat i sami sebe, ovšem namísto sešitu si pořiďte přímo motivační diář, který vás uspokojí po všech stránkách.

Člověk by měl mít krátkodobé i dlouhodobé cíle. Právě motivační diář vám pomůže cíle si nastavit a sledovat, zda se k nim blížíte a zda je splňujete.

Zapomeňte na stereotypní diáře, myslete na svou budoucnost

Velice oblíbený je motivační diář Deník 365 START, v němž si vytváříte grafiku sami. Součástí jsou inspirativní doplňky a prvky, jako jsou pravítko, dvě záložky, dvě kapsičky, poutko na propisku a podobně. Do motivačního diáře si můžete zaznamenat vše, co vás jen napadne, protože na každou myšlenku je v něm prostor.

Uvolněte uzdu své fantazii

V klasických diářích vás čeká strohé, nezáživné a fádní plánování, ale motivační diář Deník 365 START je pravým opakem. Uchováte si veškeré vzpomínky, zapíšete i ty nejbláznivější nápady, jež možná někdy proměníte v realitu. Zkrátka a jednoduše, organizování času a plánování samotné budoucnosti se stane zábavou.

Motivační diář vás v ničem neomezuje. Poskytuje vám kreativní prostor. Zároveň si perfektně rozvrhnete svůj čas pro práci a zájmové aktivity. Vytvoříte si snadno takzvané to-do listy, nakreslíte myšlenkovou mapu, ale také si namalujete nějaký obrázek jen tak pro radost. Fantazii se meze nekladou.

Co všechno obsahuje motivační diář?

Vedle měsíčního plánovače na příští rok a ročního přehledu do roku 2020 diář obsahuje také tečkovaný blok, přičemž tečky nahrazují klasické linky. Dále v diáři nechybí sto očíslovaných stran na poznámky a zaznamenání plánů, hmatník pro označení různých sekcí a podobně.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist