Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Cestování: Bali jako snová destinace

Venkovní teploty jdou pomalu ale jistě nahoru i v České republice, a tak je nejvyšší čas si naplánovat letošní dovolenou. Přemýšlíte, jakou zvolit destinaci, a nemáte ještě jasno? Pak pro vás máme tip na exotické místo, ze kterého se nebudete chtít vrátit zpět domů. Touto snovou destinací je Bali. Indonéský ostrov, jenž je součástí několik tisíc kilometrů dlouhého souostroví v Indickém oceánu. Často je označován za „ostrov bohů“, a ne nadarmo. Životy místních Balijců jsou spjaty s uctíváním bohů a starodávných tradic, spirituální atmosféra se nese po celém ostrově, kde můžete skoro všude narazit i na obětiny. Místní obyvatelé v tomto stylu žijí už po generace, a abyste poznali to opravdové Bali, je dobré si to vyzkoušet na vlastní kůži. A právě i díky tomu může být vaše dovolená výjimečná.

Vybírat můžete z nabídky cestovní kanceláře DOVOLENÁ SNŮ.

Dokonalé pláže, azurová voda i hory

Na Bali naleznete úplně vše, co jste kdy od svojí vysněné exotické dovolené čekali. Zažít se dá dokonalé lenošení na nádherných plážích, ať už na přímém slunci, nebo v chladivém stínu palem, koupání v azurově čistém moři, nebo procházky po rýžových terasách či sopečných horách. Nádherná panenská příroda se bude rozprostírat všude kolem vás. A vy si ještě více budete vychutnávat místní atmosféru se specifickými kulturními prvky.

Nepřekonatelné služby a servis

Máte-li rádi úslužnost personálu a kvalitní servis v rámci ubytovacích služeb, zde budete nad míru spokojeni. Nepřekonatelné služby zažijete ve vybraných vilkách určených k ubytování.

Exotická a velmi pestrá kuchyně

Dopřát si zde můžete nepřekonatelné, exotické a velmi pestré nabídky jídel místních šéfkuchařů, které vám rozšíří zážitky vašich chuťových buněk o nové vjemy, jež vám budou servírovány v kombinaci se skvělými nápojovými koktejly. 

Sportovní vyžití

Na své si přijdou i milovníci vodních sportů. Nabízí se zde i surfování, potápění či ježdění na raftu.

Přesvědčte se na vlastní kůži, jaká je destinace Bali, dovolená snů na Bali.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist