Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Angličtina na dosah v jazykových kurzech v samotném centru Prahy

Jazyková vybavenost je v dnešním světě základem kvalitního prožití života. Ne nadarmo současná generace těch nejmenších začíná s cizími jazyky už od předškolní docházky. Umět alespoň jeden cizí jazyk je nutností, nejen pro cestování, ale hlavně co se týče toho, abychom si mohli najít dobré zaměstnání. Řada významných firem má zahraniční kapitál i majitele a jejich aktivity sahají daleko za hranice naší republiky i Evropy. Proto je velmi důležité se v pravý čas zaměřit na cizí jazyky, a nezáleží ani na vašem věku. Začít se dá kdykoliv, stačí jen chtít. Nejdůležitějším krokem na této cestě je vybrat si správnou školu. Kvalitní jazyková škola vám pomůže procvičit a zdokonalit jakýkoliv cizí jazyk. Ne každá instituce je totiž zárukou dobré výuky.

Zvolte profesionální přístup a letité zkušenosti

Chcete-li umět ovládat cizí jazyky na dobré úrovni, obracejte se na INSTITUT JAZYKOVÉHO VZDĚLÁVÁNÍ v Praze. Nabízejí profesionální přístup a více jak 15 let zkušeností, během kterých si vydobyli mnoho pozitivních referencí, jak od významných firem, tak i jednotlivců. V jejich prospěch hovoří i to, že mají jednu z největších nabídek vyučovaných jazyků v České republice. Uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. A nemusíte zůstávat pouze u jednoho jazyka, můžete se pustit rovnou do více najednou. Pokud ale budete chtít pouze jeden, vyberte si nejlépe angličtinu. Anglicky hovoří větší část světa, domluvíte se s ní snad úplně všude. Kurzy angličtiny jsou na IJV opravdu na vysoké úrovni.

Jazykové kurzy probíhají v samotném centru Prahy

Další velkou výhodou kromě profesionálního přístupu a kvalitních lektorů je umístění kurzů v samotném centru Prahy. Veškeré lekce cizích jazyků se konají na Václavském náměstí, takže odpadá zdlouhavé dojíždění na druhý konec města. O dalších výhodách se můžete přesvědčit sami, přímo v odkazu jazykové kurzy Praha, kde naleznete veškeré podrobnější informace k možnému studiu. 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist