Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Aktivity společnosti DRFG a Davida Rusňáka v oblasti telekomunikací

Divize telekomunikací a technologií investiční společnosti DRFG Davida Rusňáka (DRFG TELCO s.r.o.) v posledních letech roste. Investování do dluhopisů a fondů není jedinou oblastí, která si zaslouží pozornost investorů. Tzv. digitální revoluce je trend, který určitě není radno podceňovat.

Diskuze odborníků se aktuálně točí kolem toho, jakým způsobem se mění způsoby práce vzdělávání, ale i volného času. Telekomunikace v tomto procesu budou mít zcela jistě obrovskou roli, a proto by měly zajímat také potenciální investory.

Podnikatelská strategie a aktivity DRFG se proto dlouhodobě zaměřují na podporu současné i nové komunikační infrastruktury. Momentálně má DRFG TELCO zkušenosti s topologií i budováním a provozem telekomunikačních prvků v oblasti páteřních sítí i  v oblasti last-mile.

Realizované investice DRFG TELCO

Uskutečněné investice DRFG musí vždy splňovat nejpřísnější kritéria odborných recenzí i požadavků vzešlých z širokých diskuzí s odborníky. V současnosti se jedná o tyto společnosti:

FOFRNET spol. s r.o.

Tato olomoucká společnost působí na trhu od roku 1999. Je významným telekomunikačním operátorem a dodavatelem IT řešení a služeb v kraji.

Výhodný net.cz

Poskytovatel WiFi připojení do sítě společnosti DAT s.r.o. v obcích Zlínského a Jihomoravského kraje.

Freepoint

Služba internetového připojení a souvisejících služeb (např. mobilního volání) provozovaná společností DAT s.r.o na jihovýchodní Moravě.

Redikom

Společnost se zabývá poskytováním telekomunikačních služeb v regionu Jižní Moravy. Svou síť provozuje pod značkou SmartyNet.

Oxid Networks

Společnost poskytující telekomunikační služby na Jižní Moravě.

DAT, s.r.o.

Tento přední poskytovatel telekomunikačních služeb na Jižní Moravě poskytuje komplexní komunikační a datové služby nejvýznamnějším společnostem a organizacím v regionu. Působí také v oblasti bezpečného internetového připojení.

Suntel Group s.r.o.

Suntel Group je mezinárodní společnost poskytující telekomunikační služby v zemích DACH a v České a Slovenské republice.

Společnost poskytuje komplexní služby pro výstavbu a provoz sítí – 2G, 3G, LTE a fixních sítí. Dále montáž mikrovlnných spojů pro přenos dat a hlasu (PDH,SDH), optické trasy, akviziční činnost, inženýrskou činnost, projekce a testování technologií.

Investiční skupina DRFG má své portfolio aktuálně rozvrstvené v pěti investičních oblastech. Kromě telekomunikací se jedná o finanční služby (dluhopisy, podílové fondy, atd.), nemovitosti, energetiku a zdravotnictví.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

AKCE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist