Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Akční letáky můžete mít nyní vždy po ruce díky mobilní aplikaci

Zajímáte se o slevy a akční nabídky ve vašich oblíbených obchodech? Pak už nemusíte čekat, až vám dorazí papírové letáky do poštovní schránky. Stačí si nainstalovat mobilní aplikaci portálu Kupi.cz a budete mít neustálý přehled.

Praktická mobilní aplikace Kupi přináší větší komfort těm z vás, kteří chtějí mít přehled o aktuálním akčním zboží z desítek tuzemských obchodů. Lze ji instalovat, pokud máte v chytrém telefonu operační systém Android, případně iOS.

Atraktivní funkce vám usnadní výběr akčního zboží

Aplikace nabízí celou řadu funkcí. V první řadě si v ní můžete prohlížet akční letáky, jichž je pravidelně kolem 300. Je v nich prakticky veškeré spotřební zboží – elektronika, oblečení, kosmetika, potraviny atd. Jsou přehledně seřazené do kategorií, takže s vyhledáváním konkrétních produktů, značek či obchodů nebudete mít žádný problém.

Vytvořte si vlastní nákupní seznam

Mobilní aplikace Kupi.cz umí vytvořit nákupní seznam, na jehož základě se pak vydáte do obchodu za nákupy, aniž byste museli tápat, co je zrovna ve slevě. Lze jej používat i v offline režimu.

Zajímavou funkcí je skenování čárových kódů, kdy stačí načíst kód daného produktu. Rázem máte informace o tom, kde se dá nejvýhodněji zakoupit.

V neposlední řadě si na svém telefonu, máte-li instalovanou aplikaci, rychle najdete nejbližší obchod ve vašem okolí, kde akce na zboží probíhají.

Aplikaci jsme si v redakci všichni stáhli, abychom vyzkoušeli veškeré její funkce a můžeme ji jen doporučit. Už teď máme doma každý ten svůj "vysněný výrobek" a navíc za výhodnou cenu.  

Akční letáky samozřejmě i nadále můžete prohlížet na klasických webových stránkách Kupi.cz tak, jak jste byli zvyklí doposud. Synchronizace s webem Kupi a aplikací je velmi kvalitně zpracovaná, díky čemuž máte vždy perfektní přehled o akcích a slevách. Při nákupech pak na základě zjištěných informací ušetříte řádově až desítky procent z původních cen, což bezesporu uvítáte, pokud myslíte ekonomicky a nechcete zbytečně utrácet.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist