Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

3 důvody, proč nosit vtipné mikiny s potiskem

Je tady konec léta. Končí nejen prázdniny, ale s nimi i dny, kdy stačilo vyběhnout ven jen v tílku a kraťasech. Takže je pomalu na čase přidat zase o vrstvu oblečení navíc. Protože ale nejsi jen tak někdo, byla by škoda schovat tvou jedinečnou osobnost pod tuctový svetr nebo mikinu. Souhlasíš? Tak vsaď na vtipné mikiny s potiskem, které tě nejen zahřejí, ale hlavně dají všem hned jasně najevo, s kým mají tu čest.


3 důvody, proč nosit vtipné mikiny s potiskem

Zdroj fotografie: www.achtyzeny.cz


1) Zahřejí na těle i na duši

Co je úplně nejlepšího na mikině s potiskem? Jednoduše to, že je to prostě mikina. nská mikina je totiž snad ten vůbec nejpohodlnější kousek oblečení, který kdy, kdo vymyslel. Perfektně sedí úplně všem postavám, skvěle hřeje, a hlavně vypadá fakt cool. Mikiny s kapucí tě navíc venku v pohodě ochrání i před slabším deštíkem nebo tě zachrání, když máš Bad Hair Day.

Je to zkrátka univerzální a praktický kousek, který má snad milion využití. Můžeš v ní vyrazit ráno do školy nebo do práce, stejně tak večer na party či na rande. Jen v tom posledním případě je třeba dát si pozor, zvlášť pokud jde o rande první, abys svou případnou novou známost moc troufalým tvrzením na mikině nevystrašil. A nebo naopak – aby se jí nezalíbila natolik, že ti mikinu při nejbližší příležitosti zabaví a přivlastní si ji.

3 důvody, proč nosit vtipné mikiny s potiskem

2) Budeš všude středem pozornosti

Rád vyčníváš z davu a jsi středem pozornosti? Líbí se ti, když se po tobě lidé otáčejí a když se o tobě mluví? Pak jsou vtipné mikiny pro tebe jako dělané. Nikdo tě v nich jen tak nepřehlédne a jen tak na tebe ani nezapomene. A o to jde, ne?

Jasně, občas může být příliš velká pozornost okolí i trochu na škodu. Ale není nic jednoduššího, než si pak prostě nasadit kapuci a tvářit se, že jsi neviditelný ????.

3 důvody, proč nosit vtipné mikiny s potiskem

3) Každý hned pozná, s kým má tu čest

Miluješ pivo? Dej všem vědět, co ti mají na baru objednat, aniž by sis o to musel říkat. Pokládáš se za toho největšího alfa samce v celém širém kraji? Jen se přiznej, ať všechny samičky kolem ví, na koho si dát pozor – nebo komu rovnou padnout k nohám. Pořiď si zkrátka mikinu, která co nejlépe vystihne tvou superschopnost. Jen co pak kamkoliv přijdeš, všichni hned budou vědět, s kým mají tu čest.

A protože vrána k vráně sedá, je dost možné, že díky mikině najdeš i nové kámoše. Minimálně se s těmi, co mají stejné koníčky nebo schopnosti jako ty, kdekoliv poznáte a hned budete mít super téma, o čem se dát spolu do řeči.

3 důvody, proč nosit vtipné mikiny s potiskem

Zdroj foto: Achtyzeny.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist